AQUA ELEKTRİKLİ RADYATÖR-KTX4

AQUA ELEKTRİKLİ RADYATÖR-KTX4

Elektrikli Radyatör yatay model olarak Mikado sizin hem evinizi hemde içinizi ısıtacak...Mükemmel şık ve kibar görüntüsü ile kış aylarının sıcak keyfini yaşayın...

Elektrikli radyatörün kolaylıklarını ve avantajlarını, şıklıkla birleştirdik. Evinizi ısıtmak için en modern ve en mantıklı yöntem elektrikli radyatördür. Elektrikli radyatör kullandığınız zaman hem paradan hem de enerjiden tasarruf etmiş olursunuz. Radyatörlerimiz içeriklerinden dolayı doğaya hiçbir zarar vermemektedir. Aynı zamanda diğer ısıtıcılara oranla daha az yakmaktadırlar ve cebiniz için en tasarruflu ısıtıcılar olmaktadırlar. Mikado yatay radyatör ile evinize şıklık getirmenizin yanında, siyah ve beyaz olarak renk seçeneklerimiz de mevcut. Eviniz için en iyi ısıtma sistemini alırken aynı zamanda şıklığınızı da koruyabilirsiniz. Yatay yapısı sayesinde fazla yer kaplamaz ve odalarınızda dilediğiniz yerde tutabilirsiniz. Dış dizaynı olarak oldukça şık bir görünüme sahiptir. Zarif görüntüsü sayesinde ısınırken tarzınızı koruyabilirsiniz. Diğer ısıtma cihazlarının sabit görünümüne nazaran Mikado Yatay Radyatör farklılık yaratır.

Elektrikli radyatörlerimizin dış kaplamalarının iletkenliği sayesinde odanızı hızlı bir biçimde ısıtabilirsiniz. İçerisinde bulunan sistem, siz radyatörü kapattığınızda da bir süre sıcaklık yaymasına yardımcı olur. Radyatörün üzerinde bulunan tuşlar sayesinde zaman, sıcaklık gibi ölçüleri kendiniz ayarlayabilirsiniz. Radyatörlerimiz doğa ile uyumlu maddeler ile kaplanmış olup, herhangi bir tehlikeye müsade etmemektedir. Diğer ısıtma sistemlerinde meydana gelebilecek tehlikeli durumlar, radyatör ısıtmalarında olmaz. Böylece güvenli bir biçimde istediğiniz gibi odalarınızı ısıtabilirsiniz. Radyatörler diğer ısıtma cihazlarına nazaran çok daha az enerji harcarlar ve bu sayede tasarruf etmenize de yardımcı olurlar.

Teknik Bilgi Isıl Güç Tablosu

Benzer Ürünler