Elektrikli Radyatörler

Elektrikli Radyatörler

Elektrikli Radyatörler

Elektrikli radyatör temini için en doğru adres Zicra Radyatör siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Elektrikli Radyatör

Hem ısınmak hem tasarruf etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Elektrikli radyatör çeşitlerimiz ile evinize şıklık katabilirsiniz. Yatay ve dikey modellerimiz, eviniz için en şık biçimde tasarlandı. Aynı zamanda sizlere sunduğumuz renk çeşidi ile istediğiniz radyatörü seçebilirsiniz. Elektrikli radyatörler, içerisinde bulundurduğu yağlı ısıtma sistemi sayesinde oldukça kullanışlı ve uzun süreli bir çözüm sağlar. Üzerinde bulunan ısı ayarlama sayacı ile istediğiniz ısıya getirebilirsiniz.

Normal ısıtıcılardan çok daha az elektrik harcayan elektrikli radyatör ile tasarruf edebilirsiniz. Dizayn edilirken radyatörlerimizi oldukça zarif hazırlıyoruz. Şık görünümlü radyatörlerimiz ile evinizde ısınma ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Elektrikli radyatörlerimizin içerisinde bulunan sistem, radyatörü kapattıktan sonra bile ısı yaymasında yardımcı olacak şekilde yapıldı. Radyatörü açmak için sadece bir tuşa basmanız yeterli olacaktır. Radyatörünüzü kullanırken ısı seviyesini ayarladıktan sonra oldukça hızlı bir biçimde sıcaklığı odanıza yayılır. Üstelik çoğu ısıtma sistemine oranla daha az yakar. Böylece ısınırken hem enerjiden tasarruf etmiş olursunuz hem de cebiniz için endişelenmenize gerek kalmaz. Radyatörünüzü kapattığınızda, içerisinde bulunan yağ sistemi sayesinde cihaz bir süre daha ısı yaymaya devam eder.

Radyatörlerin diğer ısınma yöntemlerine göre daha hızlı etkisini göstermesinin sebebi ise dışında kullanılan iletken malzemelerdir. Bu malzemeler iletkenlik özelliklerinden dolayı ısıyı çok daha kısa sürede odaya iletmektedir ve odanın her yerine etki etmektedir. Aynı zamanda kullanım kolaylıklarıyla birlikte, tehlike arzetmemektedir. Çoğu ısıtıcı ve ısınma biçimleri, gerek gaz gerekse yanıcılık açısından tedirgin edici olabilir. Ancak elektrikli radyatör sayesinde ekstra çabaya girmenize gerek kalmaz. Yan tarafında bulunan ayarlama sayacı sayesinde sıcaklığı istediğiniz dereceye getirip radyatörü çalıştırabilirsiniz. Ardından herhangi bir endişeye girmeniz gerekmez. Hem kullanım hem de bakım açısından oldukça rahattır. Bulundurduğumuz yatay ve dik çeşitliliği sayesinde evinizde istediğiniz bölgeye göre radyatör bulmanız mümkün. Çoğu ısıtıcıya göre çok daha az yer kaplar, bulunduğu ortamı çok daha hızlı ısıtır. Az yer kaplaması sayesinde odaların içerisinde istediğiniz yere koyabilirsiniz. Radyatörü kapattığınızda ısı vermeye devam ettiği gibi, oda içerisinde çıkılan sıcaklık derecesi de korunacaktır.

Paylaş: