ANKOR YATAY DEKORATİF RADYATÖR

ANKOR YATAY DEKORATİF RADYATÖR

ANKOR Dikey Dekoratif Alüminyum Radyatör ile en güzel anlarınızda sıcaklığı hissedin...

 

İnce ve çok dilimli olmasının yanında çizgi desenli yüzeyi görenleri hayran bırakıyor.Yüksek ısı verimli ANKOR Radyatör düşük yakıt tüketimi ile A Segment inde söz sahibidir.

Ankor yatay dekoratif alüminyum radyatör ile en güzel anlarınızın sıcaklığını rahatlıkla hissetmeniz mümkündür. Yeni teknolojilerle birlikte radyatör sektörünü pek çok yenilik getiren bu ürün ile en doğru, ekonomik ve pratik çözümleri kavuşacağınıza eminiz.

Tasarımındaki şıklıkla birlikte evinize en iyi dekoru Ankor yatay dekoratif radyatör ile sağlayabilirsiniz. Harika bir mühendislik tasarımına sahip olan bu radyatör evinizi dekore etmenin yanı sıra ısıtmak için de en iyi yöntem olacaktır. Isıtma sisteminde hem bacalama sisteminin kuvvetli olması hem de sınıfında en iyi radyatörler arasında yer alması evinizi hiç olmadığı kadar ısıtacaktır.

5 yıl garanti imkanı sunan Ankor yatay dekoratif radyatör, alüminyum malzemesinden yapılmaktadır. Alüminyum yakın bir iletken olduğu için radyatörün ısısını açtığımız anda bulunan odanın kolayca ısınmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda çalışma esnasında daha az enerji harcamasından dolayı tasarruf etmek mümkündür. Radyatörde yer alan vanalar sayesinde istediğiniz sıcaklığı ve zamanı ayarlayarak odanızda rahatlıkla oturabilirsiniz. Isıtmak için düzenli ve zahmetli diğer işlemlere gerek kalmaz. Aynı zamanda diğer radyatörlerden farklı olarak ekstra hiçbir masraf gerektirmemektedir.

Radyatöre uygun vana seçimi sizin tercihinize bağlıdır. Yerden ya da duvardan karşılıklı duvardan sol ya da sağ çapraz şeklinde seçeneklerimizi inceleyerek tercihinizi belirtebilirsiniz. Duvar ve radyatör arasındaki boşluk 35 milimetredir duvar ve radyatör önü ise 95 milimetredir.

Evinizde en iyi anılarınıza sıcaklığı ile eşlik eden Ankor yatay dekoratif alüminyum radyatör, ısı verimliliği oldukça yüksek ve kolay temizlenebilen bir özelliğe sahiptir. Evinizde en iyi ayarda ısınma sağlayabileceğiniz gibi şık görüntüsü ile herkesi hayran bırakacaktır. Aynı zamanda yatay dekoratif radyatörün ince yapısı sayesinde bulunduğu mekanda çok fazla yer kaplamaktadır. Bu avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken evinize uygun olan en şık radyatörü seçmektir.

Teknik Bilgi Isıl Güç Tablosu Bağlantı Şekilleri

Benzer Ürünler