Hakkımızda

Zicra Radyatör

Hakkımızda

Zicra Dekoratif Alüminyum Radyatör ve Havlupan, 30 yıllık bilgi ve tecrübenin sonucunda oluşmuş mühendislik ve üretim fabrikasıdır.

Zicra Design Radiators, ilk kuruluşu itibariyle Zicra Metal San. Tic. Ltd. Şti. adı altında metal sanayinde hizmet vermeye başlamış; geçen zaman içerisinde metal sanayi sektöründe çok önemli yer tutan Alüminyum sektörüne yönelmiştir ve Zicra Isı Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

Zicra, artan talepler ile birlikte Radyatör üretimine geçmiş, Alüminyum Radyatör üzerine mühendislik çalışmalarına başlamıştır. Alüminyum Radyatör üzerine mühendislik çalışmalarına yenilikçi bakış açısıyla başlayan ve tamamı yerli sermaye ile sürekli yatırım yaparak Alüminyum Radyatör sektöründe, öncelikle Türkiye'de, sonrasında ise global dünyada söz sahibi olmaya başlamıştır.

Zicra Design Radiators, alüminyum iç mekan radyatör üretiminden sonra aynı zamanda alüminyum havlupan üretimine başlamıştır, tüm üretimlerini son teknoloji makineleri ile alüminyum iç mekan radyatörden sonra alüminyum havlupan üretiminede başlamıştır.Tüm üretimlerini son teknoloji makineleri, deneyimli mühendisleri ve işinin yetkini olan çalışanları ile birlikte 1850m² üretim sahasında gerçekleştiren firmamız, tüm kalite belgelerini toplayarak kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Zicra, %100 müşteri memnuniyeti ile çalışarak bu anlayışı ile müşterilerinden her daim takdir almış, işini övünerek yapan bir firma konumuna gelmiştir. Zicra, hammadde alımından başlayarak dünyanın neresinde olursa olsun müşterilerinin kapılarına bitmiş ürünü sevk edene kadar özveri ile çalışmış, yatırımlarına devam ederek Avrupa, Asya ve diğer global olan tüm ülkelere ihracat yapan bir konuma gelmiş, aynı zamanda dünya genelinde çok üst seviyelere gelerek ülkemiz ekonomisinde katkı sağlamaya her daim devam edecek, çalışmalarını tüm hızıyla sürdürecektir.

Sizi Arayalım.

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize form gönderebilirsiniz.