HERACLES YATAY DEKORATİF RADYATÖR

HERACLES YATAY DEKORATİF RADYATÖR

HERACLES Dikey Dekoratif Alüminyum Radyatör İnce ve kibar görüntüsü ile göz kamaştırır...

Heracles model ince çok dilimli modellerimizden biri olup 6 cm dilim kalınlığı ve bacalama sistemi ile estetiğin yanında yüksek ısı verimi ile evinizin gözbebeği olacaktır.

Herakles yatay dekoratif alüminyum radyatör ince ve kibar görüntüsü ile göz kamaştırıcı bir özelliğe sahiptir. Bu radyatör modeli ince ve çok dilimli modellerimiz arasında yer alırken 6 santimetre dilim kalınlığı ve bacalama sistemi ile estetiklerini yanı sıra yüksek ısı imkanı da sunmaktadır.

İyi bir radyatör özellikle bulunduğu alanı geniş tutarak tasarlanan ve ısı iletken metallerden üretilen bir ısıtıcıdır. Isınma aygıtının içerisi boştur ve odaların ısıtılmasında kullanılır. Radyatöre bağlı olan termostat ile istenilen ısı ayarı yapılır ve odaya ısı yayılır. Radyatörler bulundukları yer içerisinde rahat bir ısı imkanı sunarken bunu sürekli yapmaya yaramaktadır. Elektrikli radyatörlerin içerisinde su yerine yağ dolaşmaktadır. Bu yağ ise elektrik ile ısıtılır. Genel olarak tekerlekli olarak kullanılan bu tip radyatörlerin evin her yerini ısıtmaya yetmektedir.

Gerçek bir radyatör arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Bulunduğu mekanda büyük farklılıklar yaratarak hem evinizi en iyi şekilde dekore eder hem de ısınmanız için ihtiyacınızı karşılar. Bu lüks radyatör mekanınızda eşsiz bir görüntü ve kalite sunar. Heracles yatay dekoratif radyatör de alüminyum kullanılmaktadır. Bu sayede radyatör içerisindeki sıcak su dışarıya ısıyı çok rahat ve yüksek derecede aktarmaktadır. Aynı zamanda kullanılan alüminyum sayesinde şeklinde hiçbir bozulma yaşanmamaktadır.

Teknolojinin bu denli ilerlemesi ile birlikte hayatımızı kolaylaştıran radyatörler ısınma ihtiyacımızı da büyük oranda karşılamaktadır. Diğer ısınma cihazlarını kıyasla Heracles yatay dekoratif alüminyum radyatör evinizin tarzını ortaya çıkarırken ekstra bir masraf yapmanızı engeller. Bu radyatör sayesinde az enerji kullanılır. Daha az yapmasından dolayı tasarruf ettiren ve aynı zamanda odanızı istediğiniz sıcaklığa ulaştıran Heracles yatay dekoratif radyatör sizlere ekstra zahmetli işlemlere sokmayacaktır.

Teknik Bilgi Isıl Güç Tablosu Bağlantı Şekilleri

Benzer Ürünler