LADY YATAY DEKORATİF RADYATÖR

LADY YATAY DEKORATİF RADYATÖR

Lady Dekoratif Dikey Alüminyum Radyatör adı gibi tam bir Lady...

 

Her bakanın inanılmaz beğendiği son derece kibar ve son derece şık olan bu radyatör ince dilimli ve yüksek bacalamalı özelliklerini kullanarak diğer standart radyatörlere göre % 30 fazla ısı verimliliği özelliğini taşımaktadır.Lady radyatör ile ekonomik olarak mükemmel ısınırsınız...

Lady dekoratif yatay alüminyum radyatör adı gibi tam bir Lady olduğunu söylemek oldukça doğru bir tabir olacaktır.

Son derece kibar ve son derece şık olan Lady yapay alüminyum radyatör diğer radyatörlere kıyasla %30 fazla verimlilik sağlamaktadır. Bunun sebebi ise hem ince dilimli hem de yüksek bacalama özelliği bulunmasıdır. Bu radyatörün yer aldığı odada mükemmel bir ısı sağlayarak ekonomik anlamda tasarruf yapmanız mümkündür. Lady yatay dekoratif radyatör kullandığınız her odada istediğiniz an bahar havasını yaşamak mümkündür.

Radyatör teknolojinin ilerlemesi ile birlikte hayatımızı pek çok anlamda kolaylaştıran icatlar arasında yer almaktadır. Sizin için özellikle tasarlamış olduğumuz Lady yatay dekoratif radyatörleri evinizin her köşesinde bir tablo gibi kullanmanız mümkündür. Diğer ısıtma cihazları ile yaşanan hiçbir sorunun bu radyatörde yaşanmayacağını garantisini sizlere vermekteyiz. Hem işlevi hem de görüntüsü ile sunabileceğimiz en iyi ürünler arasında yer almaktadır.

Modern ve seçkin tasarımı ile mekanlarınıza değer katacak bu radyatör modeli kullanım avantajı ile mekanınızda bütünlük sağlayacaktır. Teknoloji ve estetik arasındaki mükemmel bir uyum yer almaktadır. İnce ve estetik görünümü ile dekorasyon uzun ayrılmaz bir parçası olacağına eminiz.

Lady yatay dekoratif radyatör satın aldığınız takdirde vana seçimini yapmanız mümkündür. Bunlar arasında yerden ya da duvardan karşılıklı, duvardan sol ya da sağ alt üst, duvardan sağ ya da sol çapraz gibi pek çok seçenek bulunmaktadır.

Radyatörü kullanmak istediğiniz anda üzerinde yer alan vana ile açma ve kapama işlemini yapabilirsiniz. Sıcaklığı istediğimiz dereceye getirdiğinizde radyatörlerde yer alan dış kaplamaların iletkenliği ile birlikte istenilen sıcaklık anında etkisini göstermeye başlayacaktır. Aynı zamanda ısıtmanın yanı sıra var olan sıcaklığı koruma şansa da bulunmaktadır. Radyatör yalnızca çalışırken değil içerisindeki ısıyı yayılımına yardımcı olan yağ seviyesinde cihaz kapandıktan bir süre sonra da ısı vererek çalışmaya devam edecektir.

Teknik Bilgi Isıl Güç Tablosu Bağlantı Şekilleri

Benzer Ürünler