MİKADO YATAY DEKORATİF RADYATÖR

MİKADO YATAY DEKORATİF RADYATÖR

MİKADO Dikey Dekoratif Alüminyum Radyatör ile hayatınızda büyük değişiklik yaşayacaksınız...

 

Sadece ısısı değil görüntüsü bile içinizi ısıtacaktır.Mühendislik tasarımı Mikado modelimiz değişik ve kişiye özel renk seçenekleri ile göz zevkinizede hitap edecektir...

Isınma sistemi sektörüne yeni gelen tüm teknolojileri değerlendirerek ürün modeline aktaran en doğru, ekonomik ve pratik çözümler sunan radyatörlere bizi tercih ederek ulaşmanız mümkündür. Mikado yatay dekoratif alüminyum radyatör sayesinde hayatınızda büyük değişiklikler yaşayacağınıza eminiz. Her şeyin ötesinde olan bu radyatör yüzey olarak sizleri zevk verirken ısı olarak da içinizi ısıtacaktır. Kullanmış olduğunuz mekan da büyük farklılıklar yaratarak sizleri ve tüm misafirlerinizi hayran bırakacaktır. Sizde hem evinizi dekore etmek hem de içerisinde rahatça ısınabilmek istiyorsanız Mikado yatay dekoratif radyatör Tam da size göre.

Radyatörler insan hayatına teknolojinin ilerlemesi ile birlikte pek çok avantaj katmıştır. Radyatörlerimiz sayesinde sıcaklık istediğiniz ayarda olurken tasarruf etme imkanına da sahipsiniz. Radyatörleri bağlı bulunan vanalar sayesinde istediğiniz sıcaklık ayarı derecesine getirdiğinizde radyatörlerin dış kaplamaları sayesinde bulunan alan istediğiniz ısıya ulaşacaktır. Aynı zamanda oda radyatör sayesinde bulunan sıcaklığı da koruyacaktır. Kendi mekanınıza uygun şekilde istenilen bana seçimini Tercih edebilirsiniz. Bunlar arasında duvardan ya da yerden sağ kompact, duvardan ya da yerden sol kompact, duvardan ya da yerden iki baştan kompact şeklinde pek çok seçenek yer almaktadır.

Yer sıkıntısı yaşayan mekanlar için en uygun olan radyatör seçimini Mikado yatay dekoratif radyatör ile yapmanız mümkündür. Hem ruhunuzu hem de içinizi ısıtırken size sunmuş olduğu avantajlardan da gönül rahatlığı ile faydalanabileceksiniz. Ürünlerimiz de radyatör teknolojisi sayesinde herhangi bir yangın ya da kaçak riski yer almamaktadır. Bu sayede evde olmadığınız her an hiç bir tehlike oluşturmadan evinizi istediğiniz ısıya getirme imkanınız da bulunmaktadır. Herkes kış aylarında ay sonunda harcadığı enerjiyi görmekten korkmaktadır. Biz radyatörlerimiz ile sizi bu korkudan kurtarıyoruz. Az yakmasından dolayı fazla enerji harcamayan radyatörlerimizden memnun kalacağınızdan eminiz.

Teknik Bilgi Isıl Güç Tablosu Bağlantı Şekilleri

Benzer Ürünler