ORKA YATAY DEKORATİF RADYATÖR

ORKA YATAY DEKORATİF RADYATÖR

ORKA Dikey Dekoratif Alüminyum Radyatör ince ve zarif duruşu, yüksek ısı verimi ile evinize neşe ve huzur katacakdır...

 

ORKA Radyatör 8 cm dilim genişliği ile metre bazında çok dilimlilik yaratır ve bu durum hem kibar duruş hemde yüksek ısı getirir.

Aynı zamanda ALURAD modeli olarakda anılan ORKA A Segment inde lider pozisyonlarında olan nadir modellerdendir.

Orka yatay dekoratif alüminyum radyatör ile hem tasarımı hem dekorasyonu hem de ısı verimliliği ile size çok yakın olduğunu bilmenizi isteriz...

Radyatör içerisindeki sıcak su dolaşımını yaparak dış ortama sıcaklık aktarmayı amaçlar. Motordan aldığı sıcak suyu buhar şeklinde havaya bırakmaktadır. Bu sayede içerisinde bulunan tüm sıcaklığı dışarıya tamamen aktarır.

Mekanınızda büyük farklılıklar yaratacak, dekorasyonu ile sizleri memnun bırakacak bir tasarım harikasıdır. Radyatör ince ve zarif duruşu yüksek ısı verimliliği ile evinize neşe ve huzur katacaktır. Aynı zamanda Alurad modeli olarak da bilinen Orka A segmentinde bir sırada yer alan modeller arasındadır. 8 santim dilim genişliği ile metre bazında çok dilimli dik yaratır ve bu durum hem kibar bir duruş hem de yüksek ısı imkanı sağlamaktadır. Alüminyum malzemeden yapılan Orka yatay dekoratif radyatör 5 yıl garanti imkanı ile sizlere sunulmaktadır.

Alüminyum pek çok eşya da karşımıza çıkan bir maddedir. Herhangi bir bozulma sağlanmayan alüminyum maddesinden yapılan Orka yatay dekoratif radyatörü ayarladığınız andan itibaren odanıza yüksek ısı sağlayacaktır. En güzel anlarınızı Orka yatay dekoratif radyatör ile ısıtmak sizlerin elinde...

Radyatörü kullanmak istediğiniz anda vanasından istediğiniz sıcaklığa ayarlayarak kullanabilirsiniz. Sıcaklık istediğiniz dereceye geldiğinde dış kaplamalarda ki iletkenliği sayesinde radyatör sıcaklığı anında dışarıya vermektedir. Aynı zamanda odanız ısındığında bu sıcaklığı da korumaktadır.

Özellikle kış aylarında herkesin en büyük korkusundan bir tanesi ay sonunda kullanılan enerji miktarıdır. Orka yatay dekoratif radyatör sizi hem dilediğiniz sıcaklıkta oturma imkanı sunarken hem de enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Radyatörlerimiz de ilk amacımız bütçenizi korumak olmuşken bunun yanı sıra şık bir görüntü sağlamak ve oda sıcaklığınızı istediğiniz derecede kullanmaktır.

Teknik Bilgi Isıl Güç Tablosu Bağlantı Şekilleri

Benzer Ürünler