EVİTA DEKORATİF ALÜMİNYUM HAVLUPAN

EVİTA DEKORATİF ALÜMİNYUM HAVLUPAN

Kibar Evita modelimiz banyolara renk katıyor...Sizin için tasarlanmış kibar ve sade...

Evita dekoratif alüminyum havlupan ile banyolarınız mükemmel bir görüntüye kavuşacak. Bu eşsiz görüntünün yanı sıra sağladığı yüksek ısı ile birlikte banyolarınızın vazgeçilmezi haline gelecek. Evita dekoratif alüminyum havlupan seçeneği ile banyolarınız şık ve kibar görüntü ile gözleri kamaştıracak. Banyolarınızı renklendirmek dekoratif alüminyum havlupan ile artık çok kolay…

Alüminyum pek çok ev eşyasında karşımıza çıkmaktadır. Sebebi ise herhangi bir bozulma ile karşılaşmadan kolay şekillenmesidir. Banyonuza şıklık katacak havlupanlarda da alüminyum maddesi tercih edilmektedir. Bozulma olmayan bu havlupan seçeneği ile ekstra tadilat gerektirmez ve masraftan kaçınılır. Havlupan tercih ederken alüminyum kaplama olması banyonuzun daha çabuk ısınmasını sağlayacaktır. Alüminyum, yakın bir iletken madde olduğu için siz havlupanı açtığınız anda banyonuzda sıcaklığı hissedebileceksiniz. İletken kaplama ve içerisindeki kurulan sistem ile çok fazla enerji tüketmez. Kim banyodan hemen sonra sıcak bir havluya sarınmak istemez ki? Evika dekoratif alüminyum havlupan sağladığı ısı ile banyonuzun gereken tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Özel olarak tasarlanan kibar ve sade görüntüsü ile banyonuzda ekstra bir dekorasyona gerek kalmayacaktır. Bu sade görüntüsü ile beyaz renkli havlupan, her banyo tipi için uygundur. Kapladığı alan oldukça küçüktür. Bu sebeple alüminyum dekoratif havlupan kullanım alanında avantaj sağlar ve montajı için ekstra masraf gerektirmez.

İncelemekte olduğunuz dekoratif alüminyum havlupan ürününün mevcut tesisatınız ile uyumu oldukça önemlidir. Eğer ki dairenizde hazır bulunan bir kalorifer tesisatınız bulunuyorsa, duvardan çıkan iki borunun birbiri arasında bulunan mesafesini ölçün. Bu rakam incelemekte olduğunuz dekoratif alüminyum havlupan tesisatına uyuyor ise kullanmanız da bir sakınca bulunmamaktadır. Eğer ki daireniz de hazır bulunan bir kalorifer tesisatı yoksa, dilediğiniz havlupan türünü tercih edebilirsiniz.

Isıl Güç Tablosu

Benzer Ürünler