Alüminyum Radyatörler

Alüminyum Radyatörler

Alüminyum Radyatörler

Alüminyum radyatör almak ve hem evinizi ısıtmak hem de dekoratif bir görünüme kavuşmak için Zicra hizmetinizdedir.

Alüminyum Radyatör

Alüminyum radyatör ile evinize farklılık katın! Dekoratifliği ve renk seçenekleri ile evinize en çok yakışan radyatörleri bulabilirsiniz. Dizaynı sayesinde az yer kaplayan bu radyatörler, yatay ve dikey seçenekleri ile evinizdeki her yere uyum sağlamakta. Alüminyum radyatör çeşitlerimiz; renk, duruş, dış dizaynı bakımından pek çok seçeneğe sahip. Yatay ve dikey alüminyum radyatör seçeneklerimizde ısıtma kapasitesinde bir değişim olmaz. Radyatör seçeneklerimizin hepsi aynı miktarda ısı yayar. Alüminyum radyatörler her bakımdan daha karlıdır.

Alüminyum iletkenlik açısından oldukça iyidir. Bu sayede alüminyum radyatörler ısıyı daha hızlı ve daha çok yayar. Radyatörlerimizin üzerinde bulunan ısı ayarlama sayacı sayesinde, odanızdaki sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. Sadece bir tuşa basarak ısıtma işlemini başlatabilirsiniz. Aynı zamanda alüminyum radyatörler, içerisindeki sistem sayesinde kapattığınızda da belli bir süre ısı yaymaya devam eder. Alüminyumun özellikleri sayesinde bu radyatörler oksidasyona uğramaz. Böylece uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Diğer ısıtma sistemlerinde bulunan gaz kaçırma ya da yangın tehlikeleri alüminyum radyatörlerde söz konusu değildir. Radyatör kullanmanız enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda radyatörler daha az yakım yapar. Böylece doğaya zarar vermemenin yanında cebiniz için de en iyi ısıtma yöntemidir.

Alüminyum korozyona dayanıklı bir malzeme olduğu için diğer ısıtma yöntemlerinde yaptıracağınız bakımlardan da sıyrılmış olursunuz. Herhangi bir deforme ya da bozunma meydana gelmeyeceği için bakım yaptırmanıza gerek kalmaz. Isıtma açısından bakarsak da alüminyumun iletkenliği sayesinde istediğiniz sıcaklığı elde etmek için beklemek zorunda değilsiniz. Alüminyum radyatörü istediğiniz sıcaklığa getirip açtığınızda çok kısa bir süre içerisinde odanız ısınmaya başlar. Bu sıcaklığı korumanıza yardımcı olur. Alüminyumun madde özellikleri sayesinde renklendirmesi ve şekillendirmesi oldukça kolaydır. Bu sayede sizlere farklı çeşitler sunuyoruz. Evinizin içerisinde istediğiniz yere koyabilmeniz için biçim çeşitleri de mevcut.

Evinize şıklık getirmesinin yanında tasarruflu olması, alüminyum radyatörü vazgeçilmez yapar diyebiliriz. Alüminyum geri dönüşümle elde edilebilen bir madde olduğu için hem üretim aşamasında hem de kullanım sırasında tasarruf sağlar. Diğer ısıtıcalardan saatler sonra sonuç almanızın yanında daha çok yaktıkları için ödeme zamanında fazlasıyla zorluk çekebilirsiniz. Ancak alüminyum radyatör sayesinde daha hızlı ısınırsınız ve daha az enerji harcarsınız. Alüminyum radyatör hem malzeme hem sistem bakımından daha az yakar ve böylece uzun süre açık kalsa bile daha az meblağlarda ödeme yapmanıza yardımcı olur.

Paylaş: