Elektrikli Havlupan Nedir?

Elektrikli Havlupan Nedir?

Elektrikli Havlupan Nedir?

Elektrikli havlupan modelleri ile Zicra Radyatör hizmetinizdedir.

Elektrikli Havlupan

Havlupanlar ilk satışa çıktığı anlarda genellikle bir lüks olarak görülmekteydi. Fakat popülaritesi arttıkça pek çok insanın banyosunda aksesuar olarak tercih etmeye başlamıştır. Günümüzde havlupanlar bir lüks değildir. Yalnızca şık ve uygun fiyatlı banyo ısıtma yöntemlerinden bir tanesidir. Elektrikli havlupan bulunduğu ortamı ısıtmak için elektrikten başka hiçbir sisteme gereksinim duymayan ısıtıcı çeşididir. Bu satıcı türü diğer havlupanlara göre hem daha pratik hem de daha ekonomiktir.

Elektrikli havlupan kurulumu kolay ve kullanım alanlarında herhangi bir gelişme neden olmadığı için diğer havlupanlara göre avantajlıdır. Banyo ısıtma sisteminde güvenli bir model arayanlar için elektrikli havlupan en iyi seçenek olacaktır. Özellikle banyo, mutfak ve çamaşır odalarında kullanım için uygun olan elektrikli radyatörlerin montajı oldukça kolaydır. Montaj esnasında yalnızca bir matkaba ihtiyaç bulunur. Yalnızca dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Havlupanın termostatı alt kısımda yer almalıdır. Üst kısımda olduğu takdirde ısıtıcı bir süre sonra arızalanacak tüm nokta yan kısımda olduğu takdirde ise termostat sürekli kapalı kalacak ve havlupan ısı vermeyecektir. Aynı zamanda elektrikli havlupanın monte edileceği yerde bir elektrik prizi bulunmalıdır.

Elektrikli Havlupan Modelleri

Elektrikli havlupan bulunduğu ortamda havayı kurutmazlar. Kimi ısıtıcılar bulunduğu ortamı kısa sürede ısıttığı gibi kapatıldığı anda ise ortamı soğutabilir. Elektrikli havlupanlar da böyle bir durum söz konusu değildir. Elektrikli havlupan satın alırken dikkat edilmesi gereken durum kullanılacak olan alanın boyutuna göre bir havlupan seçimi yapılmasıdır. Çok büyük bir banyo için küçük bir havlupan iyi bir ısıtıcı görevi görmeyecektir. Yalnızca kullanılacak alanın büyüklüğü değil, pencerelerin büyüklüğü ve yalıtımın nasıl olduğu da önemli bir faktördür.

Zicra radyatör olarak üretimini yaptığımız elektrikli havlupan, alüminyum havlupan ve dekoratif havlupan ürünlerine ulaşmak için TIKLAYIN

Paylaş: