ANKOR DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

ANKOR DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

ANKOR Dikey Dekoratif Alüminyum Radyatör ile en güzel anlarınızda sıcaklığı hissedin...

 

İnce ve çok dilimli olmasının yanında çizgi desenli yüzeyi görenleri hayran bırakıyor.Yüksek ısı verimli ANKOR Radyatör düşük yakıt tüketimi ile A Segment inde söz sahibidir.

Ankor dikey dekoratif radyatör ile evinizin iç mekanını yenileyin ve çarpıcı çağdaş bir görünüm yaratın. Üstün kaliteli alüminyum yapı dayanıklılık ve yüksek performans sağlarken etkileyici ısı çıkışı, odanızın hiç vakit kaybetmeden harika derecede sıcak ve misafirperver hissetmesini sağlar. Biçim ve işlevin mükemmel karışımı olan bu tasarımcı radyatör, her renk şemasıyla iyi bir uyum sağlayan esnek beyaz kaplamalı şık düz panellere sahiptir. Uzun dikey tasarım, duvar alanını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur ve üstün kaliteli alüminyum yapı, size uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir radyatör sunar. Etkileyici bir ısı çıkışı sağlar, böylece odanız hızla sıcak ve davetkar bir alana dönüştürür.

Alanı en üst düzeye çıkarmak için uzun ince bir tasarıma sahip olan bu tasarımcı radyatör, garantili dayanıklılık için üstün kaliteli malzemeden üretilmiştir. Dayanıklı beyaz renk kaplama, her dekorla iyi uyum sağlarken, şık düz paneller minimal ve çağdaş bir görünüm yaratır. Modern evler için harika bir seçim olan Ankor dikey dekoratif radyatör, banyonuza, mutfağınıza, oturma odanıza ya da yatak odanıza sofistike bir tarz getirecek. Mükemmel bir ısı çıkışına sahiptir, bu nedenle seçtiğiniz odanın çok kısa sürede sıcak, samimi ve rahat bir ortam olacağından kesinlikle emin olabilirsiniz. Ankor dikey dekoratif radyatör uygun fiyatlar ile siz değerli müşteriler ile buluşmayı ve evlerinizi süslemeyi bekliyor.

Teknik Bilgi Isıl Güç Tablosu Bağlantı Şekilleri

Benzer Ürünler