ELMINA DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

ELMINA DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

ELMİNA Dikey Dekoratif Alüminyum Radyatör Yüzey olarak size zevk verecek, ısı olarak içinizi ısıtacaktır...

 

ELMİNA Radyatör her şeyin ötesinde.Gerek 6 cm kalınlığı ile Double sınıfında olması hemde bacalama sisteminin kuvvetli olması ile hiç olmadığı kadar evinizi ısıtacaktır.

Gerçek bir radyatör arıyorsanız ELMİNA işte karşınızda...

çıkışı ile birleştirir. Bu düz panelli dikey radyatör, uzun ömürlü malzemelerden üretilen ayırt edici dikdörtgen borulara sahiptir. Parçaları oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Uzun ve ince olan radyatör, duvarda çok fazla yer kaplamadan büyük bir etki yaratır. Elmina dikey dekoratif radyatör basit bir şıklık ve mükemmel ısı çıktıları da sunar. Sadece şık ve yenilikçi tasarım sunmadığı biliniyor. Elmina dikey dekoratif radyatör aynı zamanda en kaliteli üretim ve malzemelere de sahiptir ve basit kurulum için gerekli tüm sabitleme vidaları ile birlikte eksiksiz olarak gelir.

Ustalıkla tasarlanmış ısı eşanjörlerine sahip bu Elmina dikey dekoratif radyatör, üstün ısı yayılmasına yardımcı olmak için yükseltilmiş yüzey alanlarına sahiptir, yani daha düşük su sıcaklıklarında iyi çalışır. Böylelikle enerji faturalarında cüzi bir tasarruf sağlar. Elmina dikey dekoratif radyatör neredeyse istediğiniz her yere yerleştirmenize olanak tanır ve evinize genel bir deneyim katar. Muazzam bir şekilde, ev ısıtmanın yanı sıra dekorasyon için de harika bir alternatif. Ev halkı arasında popüler bir seçim olan Elmina dikey dekoratif radyatör, pürüzsüz ön paneli ile tasarımcı stilini olağanüstü yüksek ısı çıkışlarıyla birleştirir. Harika tasarım, uygun fiyat garantisi ve üstün performansı ile müşterileri ile buluşmayı bekliyor.

Teknik Bilgi Isıl Güç Tablosu Bağlantı Şekilleri

Benzer Ürünler