LADY DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

LADY DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

Lady Dekoratif Dikey Alüminyum Radyatör adı gibi tam bir Lady...

 

Her bakanın inanılmaz beğendiği son derece kibar ve son derece şık olan bu radyatör ince dilimli ve yüksek bacalamalı özelliklerini kullanarak diğer standart radyatörlere göre % 30 fazla ısı verimliliği özelliğini taşımaktadır.Lady radyatör ile ekonomik olarak mükemmel ısınırsınız...

Lady dikey dekoratif radyatör, modern tasarımı ve çağdaş ısıtma çözümünü tek bir şık pakette zahmetsizce birleştirir. Harika ve şık bir tasarımla sunulan bu model, yaşam alanınızı hızlı ve kolay bir şekilde sıcak ve davetkar hissettirmek için yüksek bir ısı çıkışı sunar. Dekorunuza uyum sağlayacak çekici beyaz renkli radyatör, eviniz için doğru olanı seçmenize olanak tanıyan çeşitli seçeneklere sahiptir. Bu sağlam ve dayanıklı düz panelli dikey radyatör için küçük odalar sorun değildir. Bu beyaz dikey radyatörün cömert yüksekliği ile birleşen çağdaş beyaz renk tonu, odaların daha büyük görünmesini sağlar ve kaliteli malzemeleri ve verimli dikdörtgen tüpleri sayesinde bol miktarda sıcaklık yayar.

Lady dikey dekoratif radyatör, ince bir profille çarpıcı bir minimalist görünüm verir, bu da daha küçük banyolar ve vestiyerlere uygun olduğu anlamına gelir. Pürüzsüz beyaz kaplama, bu düz panelli dikey radyatöre hem modern hem de geleneksel banyolarda eşit derecede iyi çalışacak çok yönlü bir görünüm kazandırır. Bu beyaz dikey radyatör sadece dayanıklılık düşünülerek tasarlanmakla kalmaz, aynı zamanda olağanüstü ısı çıkışı sunar. En kaliteli malzemelerden üretilen bu beyaz dikey radyatör, uzun ömürlülük düşünülerek üretilmiştir. Evinize şık bir görünüm kazandırmasının yanı sıra hızlı ve yüksek ısıtma özellikleriyle normalde aldığınızdan daha fazla bir ısı çıkışı alarak istediğiniz sıcaklığa ulaşabileceksiniz.

Teknik Bilgi Isıl Güç Tablosu Bağlantı Şekilleri

Benzer Ürünler