SIRIUS DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

SIRIUS DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

Sirius Dikey Dekoratif Alüminyum Radyatör Şık ve Zarif...

 

Dikey dekoratif alüminyum radyatör olarak klasik mükemmel görüntüsü içinde asalet ve zerafeti buluşturan radyatörümüze bakanlar hayranlık içinde kalacaklardır...Evinizde yada işyerinizde kalitenizi gösterecektir...

Evinizin iç mekanına uyum sağlamak için özel olarak geliştirilmiş şık, yüksek kaliteli tasarım radyatör serimizi keşfedin. Harika bir tasarımcı radyatörü, minimal ve abartısız, ultra modern bir çağdaş veya daha zamansız bir geleneksel tarz olsun, iç mekan tarzına muhteşem bir uyum sağlamaktadır. Bu dikey radyatör, ısı çıkışı ve konveksiyon açısından oldukça verimlidir ve hem dönem hem de modern iç mekan şemalarında mükemmel çalışır. Yüksek panel radyatör, büyük miktarda ısıtma çıkışı sağlar ve banyo deneyiminize konfor ve lüks duygusu katar.

Şık ve modern olan bu ünite, size yerden kazandıran ve en soğuk günlerde bile evinizi sıcak ve rahat tutan minimalist bir sanat enstalasyonudur. Bu ısıtma ünitesi, enerji verimliliği ve yüksek ısı iletkenliği ile sıcaklığı ve rahatlığı garanti eder. Evlerini tasarlamaya gelince, çoğu insan beyazı tercih eder - çoğu stille harika çalışır, ışığı yansıtarak alanı görsel olarak açar ve etrafında herhangi bir şey yaratmak için yeterince basittir. minimal düz çubukları ve şık görünümü ile bu radyatörün modern radyatörler için istisnai bir standart oluşturduğunu görebiliriz. Radyatörlerimiz görünüşte olduğu kadar performansa da önem veriyor; bu nedenle, radyatörlerimizin en soğuk kış aylarında evinizi sıcak tutacağından emin olabilirsiniz. Sirius dikey dekoratif radyatör bütün şıklığı ile alıcılarıyla buluşmayı ve evlere harika bir dekor katmayı bekliyor.

Teknik Bilgi Isıl Güç Tablosu Bağlantı Şekilleri

Benzer Ürünler