AQUA DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

AQUA DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

AQUA Dikey Dekoratif Alüminyum Radyatör mimari tasarım mükemmel dekorasyon mükemmel ısı verimi mükemmel şıklık...

 

Mekanınızda büyük farklılık yaratacak ve tüm misafirlerinizi hayran bırakacaktır.Tam bir mühendislik tasarımı olan AQUA dikey dekoratif alüminyum radyatör evinizi hem dekore etmek hemde ısıtmak için size çok yakın...

Dikey radyatörler, herhangi bir eve pratik ve sofistike bir ektir. İster alt katta küçük bir banyo veya daha geniş bir yaşam alanı ile çalışıyor olun, dikey bir radyatör şık, modern bir estetik ve bol miktarda sıcaklık sağlar. Anatolia dikey dekoratif radyatör modern tasarımı ve çağdaş ısıtma çözümünü tek bir şık pakette zahmetsizce birleştirir. Anatolia dikey dekoratif radyatör, odanıza çağdaş bir estetik katan modaya uygun renk düzeni ile bir tasarım özelliği olarak da hizmet vermektedir.

En kaliteli malzemelerden üretilen bu beyaz dikey radyatör, uzun ömürlülük düşünülerek üretilmiştir. Yuvarlatılmış kenarları ona şık bir görünüm kazandırır ve keskin, temiz görünümü modern alanlara sorunsuz bir şekilde entegre olur. Daha da iyisi, birlikte verilen kullanışlı duvar destekleri sayesinde stressiz kurulumun keyfini çıkarabilirsiniz. Anatolia dikey dekoratif radyatör bir yatak odası veya bir ev ofisi veya sahip olduğunuz her santimini kullanmak istediğiniz küçük alanlar için mükemmel bir radyatördür. Duvara monte radyatörlerin alanınızı kaldırma eğilimi vardır; daha büyük bir odanın yanılsamasını verir ve yerden tasarruf sağlar. Bu dikey sütunlu radyatörün modern estetiği işlevden uzaklaşmaz, çünkü bu Anatolia dikey dekoratif radyatör yüksek bir ısı çıkışı yayar ve size daha soğuk akşamlar için mükemmel olan sıcak bir ortam sağlar.

Teknik Bilgi Isıl Güç Tablosu Bağlantı Şekilleri

Benzer Ürünler