HERACLES DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

HERACLES DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

HERACLES Dikey Dekoratif Alüminyum Radyatör İnce ve kibar görüntüsü ile göz kamaştırır...

 

Heracles model ince çok dilimli modellerimizden biri olup 6 cm dilim kalınlığı ve bacalama sistemi ile estetiğin yanında yüksek ısı verimi ile evinizin gözbebeği olacaktır.

Heracles dikey dekoratif radyatör ile tarzı evinize davet edin. Uzun, çağdaş görünümü sadece iç mekanınızı aydınlatmakla kalmaz; verimli bir şekilde rahatlatıcı bir ısı kaynağı yaratacaktır. Minimalist çift düz panel tasarımı, şık ve ince bir genel profil oluşturur. Bu nedenle Heracles dikey dekoratif radyatör, modern ve geleneksel iç mekanlar için harika bir özellikli radyatördür. Heracles dikey dekoratif radyatör, dar profili ile yerden tasarruf ederken, alüminyum panelleri sayesinde hala yüksek bir ısı çıkışı üretmeyi başarıyor. Alüminyum, hafifliği ve yüksek ısı iletkenliği ile ünlüdür. Bu, radyatörün daha az su içeriği ile daha fazla ısı ürettiği anlamına gelir. Bu da onu tasarımcı radyatörler için mükemmel bir malzeme yapar. Bu çağdaş tasarımla birlikte klasik beyaz kaplama, asla modası geçmemesi garantili bir radyatör ortaya çıkarır.

Bu radyatör sadece odanız için bir odak noktası sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kolon yapısı sayesinde sağlıklı bir ısı çıkışı da sağlar. Evinizdeki herhangi bir yaşam alanını iyileştirecek basit ama etkili bir tasarım sağlayan Heracles dikey dekoratif radyatör oldukça uygun fiyat ile karşınıza çıkıyor. Her türlü modern iç mekanı iyileştireceğinden emin olan bu dikey radyatör, hızlı ısınan hafif ancak dayanıklı alüminyumdan yapılmıştır. Heracles dikey dekoratif radyatör etkileyici bir ısı çıkışı üreterek odanızın anında sıcak ve rahat hissetmesini sağlar.

Teknik Bilgi Isıl Güç Tablosu Bağlantı Şekilleri

Benzer Ürünler