MİKADO DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

MİKADO DİKEY DEKORATİF RADYATÖR

MİKADO Dikey Dekoratif Alüminyum Radyatör ile hayatınızda büyük değişiklik yaşayacaksınız...

 

Sadece ısısı değil görüntüsü bile içinizi ısıtacaktır.Mühendislik tasarımı Mikado modelimiz değişik ve kişiye özel renk seçenekleri ile göz zevkinizede hitap edecektir...

Mikado dikey dekoratif radyatör alüminyum dikey tasarım radyatörle banyonuzu, mutfağınızı, yatak odanızı veya oturma odanızı yenileyin. Mikado dikey dekoratif radyatör ile evinizin iç mekanına cesur, çarpıcı bir renk duygusu ve inanılmaz bir sıcaklık katın. Yerden tasarruf sağlayan dikey tasarımı ve çekici oval kolonları zengin koyu mavi kaplamalı bir kaplamayla bir araya getiren Mikado dikey dekoratif radyatör, evin her alanında çarpıcı bir stil ifadesi yaratacaktır. Dayanıklılığı garanti eden üstün kaliteli çelik konstrüksiyon ile bu koyu mavi dikey radyatör, seçtiğiniz odayı hızla sıcak ve davetkar bir alana dönüştürecek mükemmel bir ısı çıkışı sunar.

Harika bir ren ve kaplamaya sahip Mikado dikey dekoratif radyatör alüminyum dikey tasarım radyatör, evinizin her odasında bir stil ifadesi oluşturacağından emin olabilirsiniz. Avrupa tasarımından ilham alan bu sıcak su radyatörü, duvar alanını maksimize etmeye yardımcı olan uzun dikey panellere ve merkezi bağlantı vana girişlerine sahiptir. Hafif ancak dayanıklı alüminyumdan yapılmıştır ve size hızlı ısınan bir radyatör sağlar. Üstün kaliteli malzemeden üretilen bu yüksek performanslı radyatör, alanınızın kısa sürede sıcak ve rahat hissetmesini sağlamak için etkileyici bir ısı çıkışına sahiptir. Mikado dikey dekoratif radyatör harika ve kusursuz tasarımı ile hem fazla yer kaplamayacak, hem de zarif bir dekoratif görünüm katacaktır. Oldukça uygun fiyat garantisi ile müşterileriyle buluşmayı bekliyor.

Teknik Bilgi Isıl Güç Tablosu Bağlantı Şekilleri

Benzer Ürünler